Kvalitní škrabka na led – nepostradatelný zimní pomocník

Fantastický reklamní předmět na zimu? To jsou zaručeně škrabky na led. Protože ledově chladné zimní ráno a zamrzlé okno bude znít povědomě asi každému motoristovi. A jízda se zamrzlým oknem nejen že je nebezpečná, ale koledujeme si také o pokutu. Škrabek na led je ale mnoho druhů a typů, tak jak vybrat správnou, aby byla funkční?

žena škrábající námrazu ze skla auta

Nic není nepříjemnějšího než sedět v autě v zimě a čekat, až se rozmrazí přední sklo. Pomozte svým zákazníkům vyhnout se této nepříjemné zkušenosti. S praktickou škrabkou mohou snadno odstranit námrazu a sníh z jejich vozidel. Navíc jim znovu ukážete své logo a připomenete jim vaši firmu. Uvidíte, že vám budou za tento dárek opravdu vděční.

Jaká škrabka je na led dobrá?

Existují různé typy škrabek a každému vyhovuje jiná, ale měly by splňovat následující:

  • Čepel škrabky na led: musí být pevná a ostrá, což umožní snadno a efektivně odstraňovat i tlusté vrstvy ledu.
  • Zuby škrabky na led: ty jsou nezbytné k rozbití a odstranění tvrdého ledu.
  • Rukojeť škrabky na led: pohodlná rukojeť, která se dobře drží, vám umožní dobře odstraňovat námrazu i z širokého a velkého okna.

Typy škrabek na led

1. Škrabka s rukavicí

Škrabka na led s integrovanou rukavicí je skvělým nástrojem pro chladná rána. Díky ostřejší a stabilní čepeli snadno odstraníte povrchový led. Na škrabce s rukavicí však často chybí zuby, a proto chce odstraňování ledu více trpělivosti. To vám ale může vynahradit ona zmíněná rukavice, díky níž můžete lehce odstranit i sníh, který bude ležet na ledové vrstvě, aniž by vám umrzly ruce.

Reklamní škrabka s rukavicí má velký prostor, kam můžete umístit logo firmy tak, aby připomínalo majiteli, kdo mu šetří jeho ruce.

škrabka na led s rukavicí2. Jednoduchá ale účinná škrabka

Jednoduchá škrabka na led se řadí mezi ty univerzální. Díky velké a široké čepeli můžete s minimálním úsilím snadno odstranit velké plochy ledu z okna auta. Některé verze mají zuby, jiné jsou navrženy jednodušeji. Rukojeť této škrabky poskytuje dostatečný úchop a díky kompaktní a lehké konstrukci je vždy snadno dostupná a ihned připravena k použití.škrabka na led3. Trojúhelníková škrabka

Trojúhelníková škrabka na led je malý, ale praktický nástroj pro boj s námrazou na okně. Tato škrabka je ideální pro skladování díky své velikosti, může však být trochu náročnější na uchopení. Hlavní výhodou této malé škrabky je design čepele. Jedna strana má zuby pro odstranění tvrdého ledu, zatímco druhá má hladší povrch pro dokončovací úpravy.

škrabka na led4. Škrabka s rukojetí a smetáčkem

Výborným pomocníkem je reklamní škrabka na led s rukojetí a smetáčkem. Umožní pohodlně odstranit led i z větších ploch, aniž byste museli neustále obcházet auto a nebude vám mrznout ani ruka, protože s ledem nepřijdete do kontaktu. A navíc můžete smetáčkem odklidit i sníh, který je na ledové vrstvě napadaný.

škrabka na ledTak ušetřete právě svého klienta, partnera či zaměstnance a věnujte mu praktickou škrabku na sklo. S teplou rukavicí do tuhé zimy nebo smetáčkem na prašan. Reklamní škrabku potiskneme logem vaší firmy tak, aby zákazník věděl, kdo mu jeho ruce šetří.

Pokud si nevíte rady s výběrem potisku, velikostí, podklady nebo dalšími věcmi určitě se na nás obraťte. Rádi vám pomůžeme. Jak se s námi můžete spojit najdete zde.