O nás

O nás

E-shop Promodarky.cz vám nabízí reklamní a dárkové předměty pro propagaci vaší firmy či jako krásné a praktické dárky pro zaměstnance, partnery nebo klienty. Promodarky.cz jsou součástí reklamní a digitální agentury ImperialMedia s.r.o. V naší nabídce najdete nepřeberné množství krásných i praktických propagačních předmětů.

Dodavatelem reklamních předmětů Promodarky.cz je firma Paul Stricker. Ta patří mezi nejvýznamnější výrobce reklamních předmětů v Evropě.
Paul Stricker má sklady V Brně a Portugalsku. Odtud je zboží distribuováno přímo koncovým zákazníkům bez jakéhokoliv překládání. Doba dodání se tak podstatně zkracuje a my jsme schopní vám zboží dodat v nejkratších možných termínech. Tím, že jde zboží ze skladu přímo k zákazníkům snižujeme také uhlíkovou stopu.

Paul Stricker

Tato společnost s dlouhou historií byla založena již v roce 1944 v Portugalsku. Stricker navrhuje, vyvíjí a distribuuje reklamní předměty pro profesionály ve stejném odvětví. Produkty jsou velmi kvalitní, jsou neustále vyvíjeny a inovovány. Společnost Paul Stricket působí na třech kontinentech a distribuuje produkty do více než sta zemí. V současnosti má společnost své působiště v Lisabonu, Madridu, Barceloně, Brně, Praze a Sao Paulu, také má nákupní oddělení v Šanghaji, Ningbo a Shenzhen.

Cíle a poslání

Naše služby se snažíme neustále zlepšovat, rozšiřovat a přizpůsobujeme je vašim náročným požadavkům. Špičkový servis a rady k nákupu jsou u nás samozřejmostí. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, stačí nám napsat nebo zavolat a rádi vám pomůžeme s výběrem správné velikosti loga či jiného potisku, výběrem tiskové metody apod.

Tak potěšte své zaměstnance či klienty designovými dárky s vlastním potiskem. Naším posláním je dodávat kvalitní a originální reklamní předměty.