O nás

O nás

Značka Promodarky.cz, jak už její název napovídá, vám nabízí reklamní a dárkové předměty.
Na trhu jsme pro vás již od roku 2007 a v naší nabídce najdete nepřeberné množství krásných i praktických propagačních předmětů. Předměty vám potiskneme logem či jinou grafikou.

Naše služby se snažíme neustále zlepšovat a přizpůsobujeme je vašim náročným požadavkům. Špičkový servis a rady k nákupu jsou u nás samozřejmostí. Naším cílem je vytvořit pro vás praktický a intuitivní e-shop, kde bude nákup reklamních a dárkových předmětů s potiskem snadnou záležitostí. Stačí si vybrat produkt, nakonfigurovat potisk a my se o zbytek postaráme. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, stačí nám napsat nebo zavolat a rádi vám pomůžeme s výběrem správné velikosti loga či jiného potisku, výběrem tiskové metody atd.

Jsme součástí reklamní a digitální agentury ImperialMedia s.r.o. K potisku nabízíme reklamní a dárkové předměty od klasických propisek přes hrnečky, batohy, reklamní textil až po ekologické reklamní předměty. Produkty je možné zakoupit bez potisku i s potiskem. Výběr je opravdu široký.

Tak potěšte své zaměstnance či klienty designovými dárky s vlastním potiskem. Naším posláním je dodávat kvalitní a originální reklamní předměty.