O nás

O nás

Reklamní a dárkové předměty, sídlo firmy

Reklamní a dárkové předměty, sídlo firmy

E-shop Promodarky.cz nabízí reklamní a dárkové předměty pro propagaci vaší firmy či jako krásné a praktické dárky pro zaměstnance, partnery nebo klienty. Promodarky.cz jsou součástí reklamní a digitální agentury ImperialMedia s.r.o. V naší nabídce najdete nepřeberné množství krásných i praktických propagačních předmětů.

Promodarky.cz spolupracují s výrobci PF Concept a Paul Stricker, kteří distribuují své produkty po celé Evropě i do světa a patří k nejvýznamnějším dodavatelům reklamních předmětů. Najdeme u nich nepřeberné množství produktů pro potisk a personalizaci včetně textilu, kancelářských a domácích potřeb až po hračky.

PF Concept

PF Concept je přední evropský dodavatel reklamních a dárkových předmětů s více než 35 lety zkušeností. Nabízí široký sortiment reklamního zboží, jako jsou dárkové předměty, kvalitní firemní oblečení a mnoho dalšího. Vše plně přizpůsobitelné propagačním potřebám jakékoli společnosti.

Zboží odesíláme od výrobce ze skladu v Polské Poznani přímo koncovým zákazníkům bez překládání. Tím se podstatně zrychluje doba dodání.

O společnosti:

  • Společnost byla založena v roce 1984.
  • Je součástí Polyconcept Group, která působí na pěti kontinentech a distribuuje produkty do více než sta zemí světa.
  • Vlastní vysoce kvalitní tisková zařízení pro nejvyšší kvalitu potisku.
Paul Stricker

Paul Stricker patří mezi nejvýznamnější výrobce reklamních předmětů v Evropě. Společnost má sklady v Brně a Portugalsku. Odtud je zboží distribuováno přímo koncovým zákazníkům bez jakéhokoliv překládání. Doba dodání se tak podstatně zkracuje a my jsme schopní vám zboží dodat v nejkratších možných termínech. Tím, že jde zboží ze skladu přímo k zákazníkům snižujeme také uhlíkovou stopu.

O společnosti:

  • Společnost byla založena již v roce 1944 v Portugalsku.
  • Navrhuje, vyvíjí a distribuuje reklamní předměty pro profesionály ve stejném odvětví.
  • Paul Stricket působí na třech kontinentech a distribuuje produkty do více než sta zemí.
  • Působiště má v Lisabonu, Madridu, Barceloně, Brně, Praze a Sao Paulu
Naše cíle a poslání

Služby se snažíme neustále zlepšovat, rozšiřovat a přizpůsobujeme je vašim náročným požadavkům. Špičkový servis a rady k nákupu jsou u nás samozřejmostí. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, napište nebo zavolejte a náš tým profesionálů Vám rád poradí s výběrem nejvhodnějších produktů pro vaše potřeby. Pomůže vám s návrhem, správnou velikostí loga, výběrem tiskové techniky apod.

Tak potěšte své zaměstnance či klienty designovými dárky s vlastním potiskem. Naším posláním je dodávat kvalitní a originální reklamní předměty.

Výrobní hala firmy Paul Stricker

Výrobní linka firmy Paul Stricker

Showroom firmy Paul Stricker