Letní reklamní předměty – buďte vidět vždy a všude

Léto je obdobím, kdy se život tak trošku přesouvá do venkovních prostor. Lidé vyrážejí na dovolené, párty, koncerty, grilovačky a užívají si slunečních paprsků. Pro firmy a podnikatele je to ideální čas, kdy mohou využít letní atmosféru k propagaci svých značek a rozšíření povědomí o svých produktech a službách.

Opalovací krém, sluneční brýle, žlutý ručník na pláži u moře

Reklamní předměty jsou jednou z nejúčinnějších forem propagace. A co je lepšího než dát lidem něco užitečného, co jim bude připomínat právě vaši firmu nebo značku? Letní reklamní předměty nabízejí širokou škálu možností pro propagaci. Termo lahve, chladicí tašky a boxy, sluneční brýle a další předměty, které jsou pro letní měsíce vhodné, budou skvělým způsobem, jak svou firmu dostat do povědomí lidí.

Darování reklamních předmětů navíc posiluje vztahy s partnery, klienty i zaměstnanci. Když zaměstnanci dostanou něco užitečného a zároveň s logem vaší firmy, mohou se cítit oceněni. To má pak dopad na jejich loajalitu a výkon. Zároveň je pravděpodobné, že budou používat reklamní předměty mimo pracovní dobu, čímž budou dál šířit povědomí o vaší značce mezi svými přáteli a rodinou.

Letní reklamní předměty mohou navíc sloužit jako důležitý nástroj pro budování sítě obchodních kontaktů. Na konferencích, veletrzích nebo podnikatelských setkáních mohou být těmito předměty neformálně osloveni noví potenciální partneři.

Chcete také letní reklamní předměty s vlastním logem? Tak se pojďme podívat na několik propagačních předmětů s letní tematikou, které jsou sázkou na jistotu.

Termo lahve

V horkých letních měsících je třeba dodržovat pitný režim a ještě je skvělé se zchladit. Proto budou výborným reklamním předmětem termosky a termo lahve, které nejen že drží nápoje teplé v zimě, ale také je udrží v létě pěkně studené.

Výborně se hodí na firemní teambuilding, odpočinek u vody, piknik, kemping i rodinný výlet. Stejně dobře se dá tento reklamní předmět využít i po letních prázdninách právě na teplé nápoje v zimních měsících.

Volný čas a cestování

Léto je také obdobím cestování, takže určitě neuděláte chybu s reklamními předměty s touto tématikou. Velmi užitečným může být například kufr, cestovní taška, pikniková deka a různé sportovní doplňky. Vše je praktické, a proto je velmi pravděpodobné, že předměty budou lidé používat dlouho a opakovaně. Reklamní předměty pro volný čas a cestování jsou tak opravdu ideální volbou.

Chladicí tašky a boxy

Chladicí taška bude ideálním ba dokonce nepostradatelným společníkem pro každou cestu, výlet nebo piknik. Nezáleží na tom, jestli se vydáte na dovolenou, rodinnou návštěvu nebo služební cestu, chladicí taška vám zajistí, že si můžete vychutnat čerstvá jídla a nápoje, aniž byste museli spoléhat na nekvalitní stravovací možnosti někde cestou. Své místo si najde i na každé letní grilovačce. Díky potisku logem navíc bude vaše firma všem stále na očích.

Sluneční brýle, slunečníky a další letní předměty

Letních reklamním předmětů je velké množství od praktických slunečních brýlí, slunečníků přes ručníky až po různé výrobky pro volnočasové aktivity. Všechny jsou užitečné a mohou sloužit mnoho let, proto jsou jako reklamní předmět k nezaplacení.

Tak si u nás vyberte, nechte předměty potisknout logem firmy a buďte všem neustále na očích.

Pokud si nevíte rady s výběrem potisku, velikostí, podklady nebo dalšími věcmi určitě se na nás obraťte. Rádi vám pomůžeme. Jak se s námi můžete spojit najdete zde.